Łukasz
2020-12-16

Sklep Kosgniazdka.pl

Jakość produktów, zwłaszcza ramek szklanych, bardzo wysoka.
Polecam te dekorowane kryształkami. Szkło wysokiej jakości, kryształki równo i estetycznie zamontowane. Naprawdę klasa LUX! Do tego profesjonalnie zapakowane aby nic się nie uszkodziło. Wysoka jakość obsługi i znajomość asortymentu. W czasach, gdy większość sprzedawców wykręca się epidemią i realizuje zamówienia tygodniami, sklep Kosgniazdka.pl potrzebował JEDNEJ DOBY od złożenia zamówienia aby dostarczyć mi komplet gniazd i łączników wraz z ramkami do całego mieszkania.
Naprawdę bardzo polecam!

FlizTechnik
2020-07-10

KOS66

Polecam wszystkim, firma rzetelna, czas dostawy błyskawiczny i co najważniejsze zamówiony produkt spełnia wszelkie oczekiwania instalatora i inwestorów. Rzetelnie wykonany produkt w dobrej cenie. Moja ocena firmy i produktu 10/10 pozdrawiam

Ewa
2020-06-09

ramka biała szklana

ramki przepiękne! gorąco polecam

Filip Lenkiewicz
2020-06-08

Ramka KOS66

Super klasyczna seria, dobrze wykonana i świetnie wyglądającą. Najlepsze jest to, że podwójne gniazdka wchodzą do kwadratowych ramek i wtedy wszystkie elementy elektrycznego białego montażu są tej samej wielkości i tego samego kształtu. Dzięki temu można też łączyć różne elementy w podwójne, potrójne czy poczwórne ramki. Mam w domu około 100 punktów elektrycznych i cieszę się, że wybrałem serię KOS66. Polecam!

Jacek
2020-06-05

Super seria

Jestem bardzo zadowolony, pięknie wykonane. Polecam.