Osprzęt elektryczny o wyszukanym wzornictwie coraz częściej gości na ścianach naszych  domów i mieszkań. Dopasowanie go do koloru ścian, podłóg, a nawet mebli, staje się standardem wykończenia wnętrza. A jest w czym wybierać, ponieważ producenci stale wprowadzają nowe kolekcje, odpowiadające najnowszym trendom wzorniczym.

Gniazda elektryczne i łączniki instalacyjne to elementy tak małe i niepozorne, wydawać by się mogło, że są niemal niezauważalne. Nic bardziej mylnego – zarówno inwestorzy, jak i projektanci coraz większą wagę przywiązują nie tylko do ich funkcji użytkowych, ale również do ich wzornictwa, które ma podkreślać wystrój pomieszczeń. Wiele firm produkujących osprzęt, współpracuje z najlepszymi projektantami, czego efektem jest bogata oferta rynkowa. Na szczególną uwagę zasługuje kolekcja Dante firmy KOS Elektro System. Ten Polski producent wprowadził na rynek kolekcje, w której możliwe jest indywidualne, niepowtarzalne dopasowanie osprzętu do każdego wnętrza, nawet projektów realizowanych dla bardzo wymagających klientów. 

W kolekcji Dante mamy bogatą kolorystykę osprzętu, do wyboru jest aż 6 kolorów: biały, krem, inox, satyna, grafit i czarny mat. Ramki produkowane są od pojedynczej do pięciokrotnej, są uniwersalne w pionie i poziomie. System ramkowy oparty jest na ramkach tradycyjnych wykonanych z tworzywa oraz na ekskluzywnej odmianie produkowanej z prawdziwego: szkła, kamienia, drewna, skór naturalnych i aluminium. 

Najtrudniejszy w całym przedsięwzięciu jest wybór, każdy inwestor waha się zanim zdecyduje na zakup. Z pomocą przychodzą wzorniki, które można wypożyczyć tak aby idealnie spasować osprzęt z wystrojem wnętrza. Przy wyborze Dante poza listą elementów sporządzoną przez elektryka lub projektanta instalacji, musimy ustalić jaki kolor osprzętu, rodzaj ramki oraz kolor redukcji ramki (tj. mały element łączący ramkę z płytą nośną) wybieramy. Redukcje są dostępne we wszystkich kolorach osprzętu oraz w wykonaniu chromowanym.

Decydując się na ekskluzywny osprzęt rzetelnie dobierajmy wykonawcę, kluczem do zachwycającego efektu końcowego jest  montaż osprzętu z należytą starannością. 

Życzymy Państwu udanych wyborów.